נחלץ אותך במהירות האפשרית...

המפתח ננעל בתוך הרכב? המפתח אבד? אולי נשבר בתוך הסוויץ'?

ניר מנעולים מציע לך מענה מהיר 24/7, שירות אדיב ומחירים הוגנים!
אנו מספקים מגוון שירותים של מנעולן לרכב ולכל הקשור בתחום המנעולים בכל אזור המרכז. התקשרו עכשיו למספר 050-208-0998 ונגיע אליכם במהרה…

מה חשוב לוודא שמזמינים מנעולן לרכב?
שירות פריצה לרכב

ברוב המקרים שזקוקים לפורץ רכבים מדובר בסיטואציה הדורשת מענה מהיר ואפילו מיידי, בעת שאתם מתקשרים למנעולן ראשית חשוב לוודא שהוא אכן זמין ויכול לספק מענה באמת מהיר, וודאו תוך כמה זמן הוא יכול להגיע אליכם! במצבים מסוימים כדאי לשלם טיפה יותר וליהנות משירות מהיר אשר יאפשר לכם לחזור לשגרת היום בהקדם האפשרי…

דבר נוסף שכדאי לבדוק הוא שאותו מנעולן לרכב אכן מוסמך מטעם המשטרה ועבר הכשרה מתאימה המאפשרת לו לעסוק בתחום הפריצה, וכל זאת כדי למנוע נזקים שיכולים להיות  מאוד יקרים לרכב שלכם אל תתביישו, בקשו מאיש המקצוע לחשוף בפניכם תעודה מקצועית המאשרת כי הוא מוסמך. מנעולן רכב לא מוסמך יכול לגרום נזקים אז כדי מאוד להיזהר בכל הנוגע לתחום מנעולן רכב, או פורץ רכבים.

לייעוץ חינם התקשרו עכשיו 050-208-0998 – זמינים עבורך 24/7!

טיפים כיצד ניתן להימנע בפעם הבאה…
  • וודאו כי יש לכם מפתח נוסף לרכב
    חשוב מאוד שיהיה מפתח נוסף! במידה ואין דאגו לשכפל מפתח גם אם זה טיפונת יקר. מפתח רזרבי בשעת הצורך יכול לחסוך לכם המון כסף ועצבים. במצב בו נאבד מפתח או שהמפתח נתקע בטעות בתוך הרכב יהיה לכם פתרון קל ומהיר בהרבה.
  • מקום קבוע למפתחות.
    נסו לאמץ מקום קבוע עבור המפתחות שאתם נכנסים הביתה, אם כל מי שנוהג ברכב יעשה זאת יהיה הרבה יותר קל לאתר את המפתחות ויקטנו הסיכויים שהוא יאבד.
  • קבעו את המפתח לתיק.
    ישנם מחזיקי מפתחות שהם למעשה וו אשר נתפס על גבי מה שתרצו, קנו אחד כזה ודאגו לתפוס את המפתח לחלק פנימי של התיק, המכנס או כל דבר אחר לפי העדפתכם. כך המפתח יהיה קשור ולא יוכל ליפול וללכת לאיבוד.
פורץ רכבים בכל אזור המרכז!

מחפשים פורץ רכבים בתל אביב? פתח תקווה? אולי חולון?

שאתם מתקשרים לניר מנעולים אתם יכולים לדעת בוודאות שתיהנו מהגעה מהירה ביותר לכל מקום באזור המרכז, אנו עושים את המרב על מנת להגיע ללקוחותינו תוך פחות מ-20 דקות מרגע הקריאה ומתחייבים לספק שירות מקצועי ואמין במטרה להעניק לכם חווית לקוח טובה. אצלנו תיהנו ממחירים הוגנים ומשקיפות מלאה תמיד!

התקשרו עכשיו 050-208-0998 – זמינים עבורך 24/7!