פורץ מנעולים בגבעתיים
מנעולן בגבעתיים

נתקלתם בבעיה הקשורה למנעולים ואתם זקוקים למנעולן בגבעתיים?
ניר מנעולים זמין עבורכם 24/7 ויגיע אליכם תוך 20 דקות בלבד במידה ומדובר במצב חירום…

  • אמינות.
    אנו מתחייבים להעניק ללקוחות שלנו שירות אמין ובטוח, נרצה לספק חווית לקוח טובה ולהיות עבורכם בעתיד במידת הצורך.
  • מקצועיות.
    לחברה ניסיון רב בתחום המנעולים והדלתות ומציעה פתרון מהיר ומקצועי של מנעולן בגבעתיים  לכל סוגי התקלות בתחום המנעולים והדלתות.
  • מגוון שירותים.
    על מנת לאפשר לכם פתרון כוללני לכל בעיה החברה מספקת מגוון שירותים של מנעולן בגבעתיים תחת קורת גג אחת. בין השירותים שלנו: פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים, החלפת דלתות, תיקון דלתות, החלפת צילינדרים, החלפת מנעול כספת לדלת, פריצת כספות ועוד…
מה חשוב לדעת שאתם מזמינים מנעולן בגבעתיים?

אם תעצרו לחשוב על זה, בחירה של מנעולן בגבעתיים יכולה לפעמים להיות משמעותית בהתחשב בעובדה שאתם מזמינים פורץ מנעולים אל מקום יקר לכם כמו המשרד וכמובן הבית. בטח ובטח שלא תרצו להזמין אדם לא אמין שיתעסק לכם עם המנעול…

1. רישיון מקצועי.
על מנת להיות מנעולן חוקי יש צורך לעבור הכשרה מקצועית מתאימה ובנוסף, לקבל אישור ממשטרת ישראל המתירה כי אותו אדם עבר בדיקה ונמצא נקי מעבר פלילי. כיצד ניתן לדעת אם בידיו תעודה מתאימה? של פורץ מנעולים מורשה פשוט בקשו ממנו להציג בפניכם (אל צורך להתבייש במדובר בביטחון המשפחה או העסק שלכם).

2. מספק שירות באזור הרצוי.
שאתם מחפשים מנעולן בגבעתיים מומלץ לבחור נותן שירות שנמצא קרוב אליכם ויוכל לספק שירות מהיר בשעת הצורך. אם אין מדובר במצב חירום, עניין זה פחות מקבל חשיבות.

3. שימוש במנעולים וציוד איכותי.
כמו כל דבר אחר בחיים גם שמדובר במנעולים וציוד הקשור לתחום ניתן למצוא מגוון חברות המציעות מוצרים באיכויות שונות. וודאו שאתם מזמינים מנעולן אשר בחר לעבוד עם מוצרים איכותיים המספקים הגנה טובה יותר ללקוחות שלהם. רגע לפני שאתם נותנים אישור לשירות שאלו אילו חברות הם מספקים. חברות כמו "מולטילוק" ו"רב-בריח" הן חברות פופולאריות שנחשבות לטובות (ישנם חברות נוספות כמובן).

ניר מנעולים זמין עבורך 24/7

מחפשים מנעולן בגבעתיים? עם ניר מנעולים תיהנו משירות מהיר ואיכותי ומפתרון מקצועי!
התקשרו עכשיו לניר מנעולים למספר 050-2080998 או השאירו פרטים בטופס יצירת הקשר בצד העמוד.