מהו מנעול רתק?
retek

מנעול רתק הוא למעשה מנעול תליה הממוקם בתוך מגן פלדה מיוחד אשר מגן על המנעול ומקשה באופן ניכר על הפורצים. מגן הפלדה הינו מאסיבי ומותאם באופן מיוחד לגודל המנעול, את המגן מרתכים על גבי הדלת ועל ידי כך מקבעים אותו באופן חזק במיוחד אל האזור בו יתלבש המנעול.

מנעולי תליה נחשבים למנעולים חזקים אך החיסרון שלהם מתבטא בכך שאזור האנקול חשוף לפעולת חיתוך ושבירה של המנעול. בחירה במנעול רתק עושה את כל ההבדל מאחר והמנעול עצמו יושב בתוך מגן פלדה אין לפורצים גישה אל המנעול, מה שמקשה באופן משמעותי את תהליך הפריצה ומגן על המקום שלכם בצורה הרבה יותר טובה…

לייעוץ מקצועי ללא התחיבות חייגו עכשיו 050-208-0998 או השאירו פנייה בטופס.

למי מתאים מנעול רתק?

ברוב המקרים תוכלו למצוא מנעולי רתק בעסקים גדולים, מפעלים, שערים, דלתות פלדה ועוד.
מנעול רתק יכול לשרת גם עסקים וגם פרטיים אשר רוצים ליהנות ממיגון יעיל ובטוח יותר תוך ידיעה שפריצה היא משימה לא פשוטה כל

התקנה של מנעול רתק

בשונה ממנעולים אחרים את מנעול הרתק צריך לרתך ולכן תהליך ההתקנה טיפה יותר ארוכה. שאתם מתקינים מנעול רתק צריך לקחת בחשבון לתזמן את הפעולה בזמן שלא תפריע לתפקוד השוטף של העסק. התקנת מנעול רתק דורשת ניסיון ומקצועיות לכן מומלץ להיעזר באיש מקצוע מנוסה אשר יידע להתקין את המנעול באופן נכון ויעיל מבלי לפגוע בדלת במהלך ההתקנה.

לכן, ההמלצה היא לא לנסות לבד במידה ואין לכם הניסיון הדרוש, היעזרו במנעולן מוסמך אשר יידע לספק לכם מענה מקצועי והתקנה נכונה של המנעול. זכרו כי מדובר בביטחון של העסק שלך, לא תרצו להתקין באופן שגוי ובכך לאבד את יכול ההגנה מפני פורצים.

ליהנות מהגנה מירבית…

לניר מנעולים ניסיון רב בהתקנת כל סוגי המנעולים לעסקים ולפרטיים.  אנו מזמינים אותך ליהנות משירות מקצועי, מתן פתרון מהיר ומחירים הוגנים…

התקשרו עכשיו למספר 050-208-0998 או השאירו פנייה בטופס יצירת הקשר.