מנעול חזק? מנעול כספת...

אולי כדאי להתחיל עם שיש מספר שמות אשר מתייחסים למעשה לאותו סוג של מנעול: מנעול ג'ואל, מנעול עליון ומנעול כספת לדלת למעשה הם אותו המנעול. מדובר במנעול חזק במיוחד אשר יוצר לראשונה עבור כספות ולאחר מכן התאימו את שיטת הנעילה גם לדלתות פרטיות המותקנות בבתים פרטיים ובמשרדים רבים. את מנעול הכספת מתקינים בחלק העליון יחסית של הדלת והוא משמש כאמצעי הגנה נוסף מלבד המנעול הראשי של הדלת, למעשה מיגון כפול שקיים על הדלת נגד פורצים.

מדוע כדאי לבחור במנעול כספת?
ניר מנעולים
  • בטחון בפני פורצים –  ברוב המקרים הפורץ יעדיף להתמודד עם פריצה קלה ומהירה ולא להסתבך עם דלתות בעל הגנה כפולה. מנעול כספת נחשב לחזק וקשה לפריצה גם למנעולן בעצמו,בנוסף לזה המפתח של המנעול כספת לא ניתן לשיכפול בקלות על ידי הפורצים. ולכן המנעול כספת הנוסף לדלת  יעניק לך ולבני משפחתך בטחון וידיעה שאת הדלת כמעט ובלתי אפשרי לפרוץ.
  • משמש להגנה של כספות – מנעול כספת הוא בעל 3 בריחים עבים אשר נכנסים היטב לתוך המשקוף של הדלת והמנגנון של המנעול כספת הוא מנגנון קפיצי שקשה מאוד לפרוץ אותו בדיגדוג. לכן הוא נחשב לכה יעיל נגד פורצים, אם זה טוב עבור כספת זה בטח טוב עבור הגנה על הדלת של הבית או המשרד.
  • עלות נמוכה ביחס לערך – התקנת מנעול כספת עליון מסתכם בכמה מאות שקלים, זה מחיר מגוחך אם שמים על הכף את הערך שהוא נותן. אפשר להגיד שביקור של פורץ הוא עסק הרבה יותר יקר.

אם אתם מחפשים מנעול איכותי וחזק אשר ישים מחסום לפורץ, מנעול כספת נוסף לדלת זה בהחלט המנעול שיכול להתאים לצורך שלכם! חשוב לציין כי הגנה של הבית הוא המשרד אינם מסתכמים בביטחון הכניסה הראשית וכי חשוב לבצע פעולות מיגון גם בכניסות נוספות שיש לאותו מבנה…

התקנת מנעול כספת עוד היום…

רוצה ליהנות מהגנה מרבית שמנעול כספת מציע? ניר מנעולים זמין לתת לך שירות! התקשרו עכשיו למספר 050-208-0998 ובמהרה נגיע לספק לכם שירות מקצועי ומהיר… אנו מספקים שירותים לבתים פרטיים, משרדים ומוסדות וזמינים עבור הלקוחות שלנו 24/7.

לייעוץ מקצועי ללא התחייבות בנושא מנעול כספת חייגו 050-208-0998.