הגיע הזמן להתקין דלת חדשה?

עד לא מזמן שהיינו מדברים על לדלתות כניסה ופנים לבית ולמשרד היה צריך לבחור במראה מעוצב או דלת בטוחה וממגונת, היום אפשר ליהנות משני העולמות בדלת אחת.

תוכלו למצוא מגוון דלתות מעוצבות אשר ישפרו את המראה של הבית או המשרד ויהיו ממש כמו רהיט, אותם דלתות מצוידות במנגנוני הגנה מתקדמים אשר יאפשרו לכם ליהנות מביטחון מרבי נגד פורצים ותחושת ביטחון לכם ולשאר בני המשפחה…

טיפים בבחירה נכונה של דלת
דלתות מעוצבות ובטוחות

1. דלת של חברה מובילה – היא החלטה חכמה שמדובר בביטחון שלך ושל המשפחה שלך. מומלץ לבחור בדלת המיוצרת על ידי חברה ותיקה ובעלת ניסיון בתחום,כמו רב בריח, חוסם, ומולטילוק, (יש כמובן עוד חברות דלתות טובת בשוק)  חברות אלו מבצעות מגוון בדיקות ועושות שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בתחום.

2. דלת פלדה עם מנגנון מתקדם – ליהנות מביטחון וחוסן של פלדה, יופי ומנעול איכותי. שאתם בוחרים דלת, חשוב לוודא כי מדובר בצילינדרומנעול איכותיים אשר מספקים לכם מענה מתאים לצורך. ככל שמנגנון המנעול והצילינדר יהיו איכותים יותר כך הקושי לפרוץ אותו יגדל בהתאם.

3. להתייעץ לפני הבחירה – החלפה של דלת כרוכה בעבודה רבה ולכן חשוב שתהיו בטוחים בנוגע להחלטה שלכם, אולי כדאי להתייעץ עם בני המשפחה או מכרים שאתם מעריכים את דעתם.

לייעוץ מקצועי ללא התחייבות חייגו 050-208-0998.

דלתות כניסה ופנים בטוחות ומעוצבות…

היום אפשר ליהנות מדלת איכותית ובטוחה בכל הבית ולא רק בדלת הכניסה, במציאות בה אנו חיים שיפור החוסן של הבית כולו יכול להוות צעד חכם תוך כדי שמירה על עיצוב הבית.

  • מגוון עיצובים שונים – למצוא בקלות עיצוב מתאים עבור הבית, המשרד או העסק מתוך אין ספור אפשרויות וצבעים.
  • דלת בכל גודל – מלבד לגודלי הסטנדרט תוכלו לקבל שירות התאמה אישית לפי הצורך והמידה הספציפית.
  • מחיר הוגן –  מאחר ומדובר בשוק בו קיימות מספר חברות איכותיות ישנה תחרות בריאה המאפשרת לכם ליהנות ממחיר הוגן ביחס לערך שאתם מקבלים.
ליהנות מדלת בטוחה, חזקה ומעוצבת...

ניר מנעולים מציעה לך שירות מקצועי, מחיר הוגן וזמינות 24/7!
כחלק מהשירותים שלנו אנו מספקים גם שירות החלפה והתקנת דלתות כניסה ופנים חדשות.
אנו עובדים רק עם החברות המובילות בשוק במטרה לספק ללקוח שלנו דלת חזקה ואמינה וכמובן, מעוצבת בהתאם לטעם האישי של הלקוח…

אנו זמינים לתת לך שירות במספר 050-208-0998 – התקשרו עכשיו!